Yayın Akışım Hakkında


Bu aralar memleketin çivisi çıkmış durumda. Gelişmeleri hepimiz takip ediyoruz. Komşularımızda yaşlananlar, memleketin dört bir tarafında yaşananlar, patlayan bombalar, şiddet haberleri. Bunlar yetmezmiş gibi 2015 içerisinde başladığım kendi işlerimde yeniden düzenleme ve organizasyon süreci, bunlar da yetmezmiş gibi son dönemlerde ebebeynlerimizin rahat durmaması sonucu ortaya çıkan ve benim de bir fiil koşturmam gereken sağlık sorunlarından dolayı, kendi bloğum yayın akışı konusunda bayağı aksadı. Hatta dağıtttık demek doğru olacaktır.  

Bu aksamalar Stereo Mecmuası sayfalarına çok az yansıdı Allah'tan. Özellikle müzik tarafında ciddi bir yazı stoğu olduğu için sıkıntı yaşamadık çok fazla. Bu aksamalardan gerek sosyal mecralarda gerekse de sitelerimizdeki alt bölümlerden gelen soruların cevaplanması ciddi şekilde etkilenmiş durumda. 

Hakan Bey'e soru sordum neden cevaplamıyor, üyeliğim neden onaylanmıyor diyerek boşuna kızıp saydırmayın bana yani :) Bu aralar tüm bu soru/cevap konuları önem sırasında çok ciddi aşağılara inmiş durumda. Takdir edersiniz sizde durumu.... 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...